Chocolate Slim: Chudnutie Shake Kde kúpiť za najlepšiu cenu?

Nadváha a obezita sú znakom našej doby. Okrem zjavných nepriaznivých vizuálnych účinkov má nadmerná telesná hmotnosť aj vážne zdravotné následky. Stojí za to urobiť všetko, aby ste zhodili nechcené kilá raz a navždy. Chocolate Slim je vynikajúca strava a podpora pohybu, rovnako ako produkt používaný bez výraznej zmeny životného štýlu. www.chocolateslim.sk

Čo je to Chocolate Slim?

Chocolate Slim je relatívne nový produkt na trhu, ktorý podporuje chudnutie, ktorý vo svojom zložení obsahuje iba zložky prírodného pôvodu. Všetky spolupracujú veľmi dobre, čo sa prejaví vynikajúcimi a rýchlo viditeľnými výsledkami. Je vo forme prášku, ktorý sa používa na prípravu chutných koktailov s čokoládovou príchuťou.

Okrem zoštíhľujúcich vlastností je to aj vynikajúci detoxikačný produkt. Je efektívny a bezpečný súčasne.

Chocolate Slim je doplnok výživy založený výlučne na dômyselne vybraných prírodných zložkách. Rozhodne najdôležitejšou vecou je zelená káva, revolučný objav vedcov za posledné roky. Diskrétne zelené kávové zrná obsahujú kofeín a kyselinu chlorogénovú, ktoré môžu prispievať k redukcii telesného tuku a čo je najdôležitejšie, redukujú aj tú najodolnejšiu celulitídu.

39 € 78 €

Kde kúpiť Chocolate Slim?

Ak si chcete objednať produkt, vyplňte formulár Chocolate Slim. Môžete to však urobiť iba prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu a potom počkajte, kým vás bude kontaktovať operátor. Po týchto činnostiach si balíček len vyzdvihnite na pošte.

Produkt nenájdete v iných obchodoch ani na aukciách online, dokonca ani v lekárni. Na trhu môžu byť podobné výrobky, sú však s najväčšou pravdepodobnosťou falošné. Originálny prípravok nájdete iba na oficiálnych stránkach výrobcu. www.chocolateslim.sk

Aká je cena čokolády Slim?

Zoštíhľujúci kokteil Chocolate Slim je v súčasnosti k dispozícii za cenu 78 EUR, dnes je však 50% zľava a budete musieť zaplatiť iba sumu 39 EUR. Ak chcete získať túto cenu, je dôležité, aby ste objednávku objednali čo najskôr, pretože táto ponuka je časovo obmedzená.

Ako to funguje?

Chocolate Slim je produkt, ktorý pracuje súčasne na troch úrovniach: zlepšuje postavu (chudne), zlepšuje zdravie a omladzuje. Všeobecne stačia tri dni na to, aby ste si všimli prvé účinky. V priemere stačí jeden mesiac na to, aby ste schudli okolo 10 kilogramov. V niektorých prípadoch môže byť chudnutie ešte väčšie. Nielen, že pomáha pri chudnutí, ale má priaznivý vplyv aj na pokožku. Tiež zloženie má až 6 prírodných produktov kombinovaných v jednej sade, čo je nepochybne veľká výhoda. Chocolate Slim je dobre známy doplnok výživy, ktorý pomáha v boji proti nadváhe. Prípravok sa odporúča pre mužov a ženy bez ohľadu na vek. Prírodné zložky kombinované v správnom pomere sú zodpovedné za vynikajúce výsledky jej fungovania. www.chocolateslim.sk

Výhody jeho použitia?

 • Schudnite rýchlo.
 • Znížte obsah tuku.
 • Zlepšuje trávenie.
 • Znížte svoju chuť na sladké.
 • Cítite sa plný.
 • Znížte hladinu cholesterolu
 • Bojujte proti celulitíde
 • Bojujte s akné a inými zápalmi kože.
 • Znížte množstvo pupienkov.
 • Zlepšuje náladu.
 • Zvýšte energiu.

Aké je zloženie kokteilu?

Kompozícia obsahuje okrem iného látky s protirakovinovým, protizápalovým, antivírusovým, antialergickým a ochranným účinkom, ktoré pozitívne ovplyvňujú nervový, dýchací a kardiovaskulárny systém.

Obsahuje 6 základných a prírodných zložiek so zoštíhľujúcimi vlastnosťami a dobré pre celé telo.

 • Zelená kávová zrna: Znižujú chuť do jedla a dodávajú energiu, stimulujú činnosť.
 • Chia semená: Blokujú ukladanie tukov, dodávajú pocit sýtosti, dodávajú energiu, sú vynikajúcim spaľovačom tukov.
 • Bobule goji: Dokonale spaľujú tuky a zabraňujú tvorbe nových tukových buniek, takže môžete jesť všetko a chudnúť tak či tak.
 • Acai bobule: Obsahujú kyanidíny, ktoré bránia množeniu tukových buniek, a sú prírodným zdrojom antioxidantov.
 • Prírodné kakao: Urýchľuje spaľovanie tukov a znižuje chuť na sladké, produkuje hormón šťastia – dopamín, stimuluje imunitný systém, dodáva mu príjemnú chuť a vôňu.
 • Výťažok zo žltkastého laku: Je to druh huby, ktorá stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi a má pozitívny vplyv na celé telo.

Výrobok neobsahuje: parabény, farbivá, syntetické arómy a GMO výrobky.

39 € 78 €

Existujú vedľajšie účinky?

Chocolate Slim je produkt vyrobený z úplne prírodných zložiek, takže nie je možné, aby ľudia mali negatívne reakcie na svoje zdravie. Stručne povedané, vďaka prírodnému zloženiu nemá Chocolate Slim žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky.

Ako sa otrasy používajú?

Pripravený koktail by sa mal piť ráno namiesto raňajok po dobu 2 až 4 týždňov.

Na prípravu nápoja odmerajte 1 až 2 čajové lyžičky (ženy) alebo 2 až 3 čajové lyžičky (muži) prášku a rozmiešajte 250 ml mlieka. Na zvýšenie účinku je povolené nahradiť ešte jedno jedlo kokteilom Chocolate Slim.

Jedna dávka nápoja poskytuje 217 kcal, 10 g sacharidov, 17 g bielkovín, 23 mikroelementov, ako aj vitamíny a vlákninu pre telo.

Hodnotenia zákazníkov

O chudnutí som uvažoval už dlhšie. Mala som v živote ťažké obdobie a tendencia k jedlu mala za následok značné záhyby tuku. Problém je, že nemal silu ani chuť na vyčerpávajúci tréning. Tiež som bol taký zaneprázdnený, že som si nemohol dovoliť pripravovať zdravé jedlá každý deň. Myslela som si, že je to beznádejný prípad, kým mi sestra neodporučila doplnok výživy Chocolate Slim, s čím som bola veľmi spokojná. Neveril som na tieto druhy výrobkov, ale jej štíhla postava bola pre mňa dostatočnou motiváciou. Rozhodol som sa to vyskúšať, najmä preto, že to z mojej strany nevyžadovalo veľké úsilie. Musím sa priznať, že som účinky miloval. Prvý deň som mal viac energie. Po týždni som sa cítil dosť silný na to, aby som šiel do posilňovne. Asi po mesiaci sa mi metabolizmus veľmi zlepšil a zároveň som nepozoroval žiadne vedľajšie účinky. Po štyroch týždňoch sa moja váha prejavila o päť kíl menej, zatiaľ čo som počas celej liečby schudol o pätnásť kíl. Nemôžem odtrhnúť oči od odrazu v zrkadle. Cítim sa ako nový človek, šťastnejší a bezpečnejší.

Francisca, 29 rokov

Nikdy som neveril v doplnky výživy na chudnutie a ležérne som hľadal Chocolate Slim. Nekúpil by som si to, ale náhodou moja matka držala diétu a rozhodol som sa k nej pridať. Musím uznať, že tento produkt bol pre mňa veľkým objavom. Prvý deň som vypila dva hrnčeky prášku zmiešaného s kokosovou vodou a na druhý deň som sa cítila výborne. Je ťažké hovoriť o chudnutí po dvadsiatich štyroch hodinách, ale rozhodne mala viac energie, vôle žiť a konať. To všetko znamenalo, že som sa rozhodol v liečbe pokračovať. Po chvíli som prestal mať vlčí apetít, ktorý ma zatiaľ po návrate z práce chytil v noci. Som presvedčený, že práve vďaka Chocolate Slim som mohol zaviesť nové, zdravšie stravovacie návyky. Počas liečby som schudla sedem kíl, na čo som veľmi hrdá. Najdôležitejšie však je, že som si udržiaval správnu váhu viac ako rok a jojo efekt sa nedostavil (po všetkých doterajších kúrach na chudnutie som pribrala viackrát, ale tento produkt bolo to úžasné).

Karla 26 rokov

Náš záver

Chocolate Slim je odtučňovací nápoj zložený iba z prírodných ingrediencií určený pre všetkých, ktorí chcú rýchlo schudnúť z fyzických faktorov aj zo zdravotných dôvodov, ale nielen pomáha pri očiste tela, boji proti celulitíde a eliminácii pupienkov a akné. V súčasnosti neboli u produktu zistené žiadne vedľajšie účinky.

39 € 78 €

Časté otázky

Kde kúpiť Chocolate Slim?

Jediné bezpečné miesto na nákup čokolády Slim je prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu. www.chocolateslim.sk

Koľko stojí čokoláda Slim?

Bežná cena čokolády Slim je 78 €, dnes má však zľavu a budete musieť zaplatiť iba sumu 39 €.

Môžete si ho kúpiť na Amazone?

Nie, originálny koktail nie je na predaj v internetových obchodoch, ako sú Amazon, ebay, aliexpress alebo iné mimo výrobcu.

Môžete si ho kúpiť v lekárňach?

Momentálne nie je Chocolate Slim k dispozícii v žiadnej lekárni.

Ako zaručiť nákup produktu?

Jediným spôsobom, ako zaručiť nákup čokolády Slim, je urobiť to prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu: www.chocolateslim.sk

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta