Energy Beauty Bar Názory maséra na tvár, náklady, kde ho kúpiť?

Vek sa nemusí zobrazovať na stránke sociálnej siete, ale v živote sú vekové zmeny, žiaľ, nevyhnutnou realitou. Vidieť prvé príznaky vädnutia na pokožke, ženy začínajú používať veľké množstvo a rozmanitosť krémov. Druhým extrémom je každodenné používanie masiek vyrobených z domácich surovín, ktoré môžu spôsobiť alergie, nepríjemný zápach alebo dokonca nejaké ďalšie riziká pre pokožku. V prípade injekcií špeciálnych látok môžu tieto spomaliť starnutie, musia sa však použiť niekoľkokrát. A to nie je len strata času, ale aj obrovské výdavky.

Na to všetko zabudnite pomocou najnovšieho vibračného iónového maséra «Energy Beauty Bar»(Oficiálna stránka www.energybeautybar.es). Toto je skutočná revolúcia medzi metódami starostlivosti o pleť! Technológia bola testovaná v roku 2015 a odvtedy získala veľa uznanlivých komentárov. Účinnosť produktu potvrdzujú fotografie „pred“ a „po“ tých, ktorí ho vyskúšali. Medzi nimi je veľa starších žien, ktoré dokázali výrazne vylepšiť svoj vzhľad.

Kúpte teraz!

Čo je to Energy Beauty Bar?

Energy Beauty Bar Je to univerzálny vibračný masér na starostlivosť o tvár. Jedinečné zariadenie, ktoré obnovuje pružnosť povrchu pokožky, poskytuje hladkosť a „mladistvú“ štruktúru, pomáha tiež predchádzať predčasnému starnutiu.

Kde kúpiť Energy Beauty Bar?

V súčasnosti nie je výrobok k dispozícii v amazonských, mercadonových alebo lekárňach. Môžete získať Energy Beauty Bar iba z oficiálnych stránok výrobcu: www.energybeautybar.sk. Odporúčame vám, aby ste tento výrobok kúpili iba na jednom mieste, nekupujte imitácie. Kúpte si originálny produkt!

Cena Energy Beauty Bar?

Môžete získať Energy Beauty Bar s propagačnou cenou iba 49 eur, nákupom priamo z oficiálnych stránok výrobcu. Tieto propagačné akcie inde nenájdete, pretože produkt sa predáva iba priamo od výrobcu. www.energybeautybar.sk

Kúpte teraz!

Ako produkt funguje?

Pracovný prvok vibračného maséra vykonáva 6 000 kmitov za minútu vďaka motoru 1,5 V. Vysokofrekvenčné impulzy sa prenášajú cez 35 mm širokú trysku, ktorá aktivuje regeneráciu tkanív. Energy Beauty Bar je vhodný na akýkoľvek typ pokožky.

Nasledujúce pozitívne zmeny nastávajú v bunkách zlepšením krvného obehu v bunkách:

 • Vrásky sú vyhladené.
 • Poškodené štruktúry dermy sa obnovia.
 • Toxíny sú vylúčené.
 • Vlhkosť je udržiavaná.

Výhody produktu

Vibračný masér Energy Beauty Bar neskrýva chyby vzhľadu, ale bojuje s ich príčinami. Ak je vaša pokožka príliš suchá alebo mastná, tento problém vyriešite obnovením sviežeho vzhľadu vašej tváre. Nasledujúce negatívne znaky postupne zmiznú:

 • Jemné vrásky
 • Vekové škvrny.
 • Nezrovnalosti a „hryzadlá“.
 • Peeling.
 • Erupcia.

Masážne zloženie

Povlak z 24 karátového zlata vďaka prírodným antiseptickým vlastnostiam tohto kovu zabraňuje infekciám. Zlaté telo maséra, vyrobené z mosadze a hliníka, má nielen atraktívny vzhľad, ale je odolné aj proti nárazom a vlhkosti a spoľahlivo chráni elektronické súčiastky pred poškodením. Masážny prístroj je napájaný z vymeniteľnej batérie AA, ktorá je súčasťou súpravy, spolu so zamatovým vreckom a darčekovou krabičkou. Masážny prístroj je vhodné nosiť v taške alebo na cestách.

Vedľajšie účinky a kontraindikácie

Na rozdiel od syntetických kozmetických výrobkov prístroj nedráždi pokožku. Nevyvoláva alergické reakcie, tvorbu čiernych bodiek a nemá žiadne ďalšie vedľajšie účinky. Okrem tváre Energy Beauty Bar obnovuje štruktúru pokožky v ktorejkoľvek časti tela, takže s jej pomocou sa môžete plne pripraviť na kúpaciu sezónu.

Kúpte teraz!

Ako použiť

Najlepšie výsledky dosiahnete vykonaním týchto krokov:

 • Pred použitím vibračného maséra Energy Beauty Bar, pokožku mierne navlhčite vodou, tonerom alebo vitamínovým krémom a ak je to potrebné, hydratáciu opakujte aj počas masáže.
 • Zoberte zariadenie do problémových oblastí a spracujte ich. Pohyb pod očami musí byť obzvlášť pravidelný a opatrný. Táto oblasť je ošetrovaná iba za prítomnosti radiálnych vrások („vraních nôh“).
 • Po dokončení procedúry si opláchnite tvár vodou.
 • Potom naneste hydratačnú kozmetiku.

Nepoužívať Energy Beauty Bar na viac ako 5 minút denne. Kľúčom k úspechu je pravidelné používanie, nie dĺžka procesu. Prvý výsledok uvidíte už piaty deň masáže a za pár týždňov dôjde k výraznému pokroku. Vibračný masér nie je možné používať viac ako 4 krát ročne.

Názory na tohto maséra

Maria Fernanda, 45 rokov

Nedávno som vážne myslel na svoj vek. Chcem byť mladá a krásna, ako keď som mala 18 rokov! Kamarát mi odporučil kúpiť vibračný masér Energy Beauty Bar, vytvorené japonskou technológiou. Používam ho už 3 týždne a vrásky v kútikoch úst sa mi výrazne vyhladili!

Luz Elena, 28 rokov

Počas propagačného obdobia bol vibrátor maséra predstavený s popisom 50% jeho ceny, uveďte prosím objednávkový formulár na oficiálnej webovej stránke s uvedením všetkých kontaktných údajov (predávajúci podpísal pravidlá utajenia). Počkal som, kým zavolá operátor, a môj balíček konečne dorazil. Odvtedy som spokojný so svojím novým vzhľadom. Tento produkt mi skutočne pomohol. Konečne som našiel niečo, čo skutočne robí to, čo hovorí.

Náš záver

Ióny sú silným faktorom, ktorý zabraňuje predčasnému starnutiu. Podporujú tok kyslíka a zvyšujú pozitívny účinok sviežej a hladkej pokožky. Nákupom tejto novinky budete dlho odmietať drahú kozmetiku a tiež môžete ušetriť nemalé peniaze za návštevy kozmetických salónov. Energy Beauty Bar získala pozitívne recenzie od profesionálnych kozmetológov.

Kúpte teraz!

Časté otázky

Kde kúpiť Energy Beauty Bar?

Produkt sa predáva iba prostredníctvom jeho oficiálnych webových stránok: www.energybeautybar.sk

Aká je cena maséra?

Cena tohto produktu je 49 eur v cene a so silnou zľavou si produkt kúpite za túto cenu na nasledujúcom odkaze: www.energybeautybar.sk

Predáva sa v lekárňach?

Originálny produkt nie je k dispozícii v lekárňach.

Predáva sa na Amazone?

Nie, stopercentne originálny produkt tiež nie je k dispozícii na Amazone.

Predáva sa v Mercadone?

Nie, produkt nie je na predaj prostredníctvom spoločnosti Mercadona.

Ako zaručiť nákup originálneho produktu?

Nákup tohto produktu je zaručený iba jeho nákupom priamo od výrobcu. www.energybeautybar.sk

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta