Ling Fluent: Metóda učenia sa jazykov Funguje to? Kde ho kúpiť, názory?

Ak ste sa dostali až sem, je to preto, že určite hľadáte skutočne efektívny spôsob učenia sa cudzieho jazyka, alebo sa mýlim? Ste na správnom mieste! Teraz je možné efektívne sa naučiť jazyk, ktorý ste vždy chceli. Bez ohľadu na váš vek, úroveň štúdia alebo skúsenosti s jazykmi sa teraz môžete naučiť komunikovať s jazykom, ktorý dlho ovládate.

Nebude prekážka vďaka Ling Fluent, nič vám nebude prekážať, keď hovoríte, píšete alebo čítate v akomkoľvek jazyku. Učebné jednotky v tejto metóde sú navrhnuté takým spôsobom, že učenie je jednoduchšie, výkon sa primerane zvyšuje a pamäť sa komplexne trénuje.

Čítajte ďalej a zistite, ako táto metóda učenia funguje pre akýkoľvek jazyk. www.LingFuent.com

Kúpte teraz!

Čo je Ling Fuent?

Ling Fluent Je to metóda zameraná na každého, kto sa chce naučiť cudzí jazyk čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. Dnes sú v službe zaregistrované tisíce ľudí, ktorí sa rýchlo učia jazyk, aký vždy chceli. Na veku nezáleží, pretože obaja dospievajúci sa môžu naučiť rôzne jazyky, podobne ako starší človek, ktorý sa chce naučiť viac. Preto je metóda vhodná pre každého, koho jednoducho zaujímajú iné jazyky.

Kde sa dá zohnať Ling Fluent?

V súčasnej dobe získavanie prístupu k pôvodnej metóde Ling Fluent je to možné iba s jeho tvorcom. Používatelia Apple nenájdu program v App Store, pretože nie je stiahnutá žiadna aplikácia. Ling Fluent Funguje iba prostredníctvom platformy prístupnej cez bežný internetový prehliadač. Ak sa chcete prihlásiť a získať k nemu prístup, musíte program začať používať. Viac podrobností nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti Ling Fluent: www.LingFuent.com

Aká je cena Ling Fluent?

Program je založený na členstve, ktoré obsahuje rôzne úrovne, to znamená (Basic, Basic Pro alebo VIP) je aktivovaný na šesť alebo dvanásť mesiacov. A iba pre jeden jazyk. Každý, kto sa chce orientovať vo viacerých jazykoch Ling Fluent Môžete to urobiť prostredníctvom rôznych plánov a platieb. Ceny sú rozložené, môžete začať a začať byť úspešní so základným balíkom, ktorý je najekonomickejší, ale veľmi efektívny. Viac podrobností nájdete tu:

Ako to funguje Ling Fluent?

Na prvý pohľad je známe, že program pôsobí dôveryhodným dojmom. Ak viete, ako daný materiál funguje a na čo je určený, môžete sa ľahko začať učiť slovnú zásobu a najmä pasívne porozumenie. Spoľahlivý dojem robí aj web výrobcu. Vysvetľuje presne, ako a prečo táto metóda funguje, ako je mozog stimulovaný k učeniu a pre koho je tento vzdelávací program vhodný. Platforma Ling Fluent je zameraná na ľudí, ktorí sa chcú učiť, rozširovať alebo aspoň udržiavať existujúce jazykové znalosti. S Ling Fluent Budete mať počiatočné vedomosti a zručnosti potrebné na začatie cudzieho jazyka na akejkoľvek úrovni a s veľkou motiváciou. www.LingFuent.com

Výhody metódy

  • Učíte sa 1 mesiac, a nie roky.
  • Zabudnete sa unaviť a znudiť slovami a konjugáciami, čo má aj tak vynikajúce výsledky.
  • Štúdium pol hodiny denne vám prinesie rovnaký efekt ako celý mesiac v jazykovej škole.
  • Používate niekoľko zmyslov súčasne, takže sa naučíte 5-krát rýchlejšie ako v triede – denne navždy asimilujete až 200 nových slov a fráz.
  • Nestresujete sa, pretože keď urobíte chybu, nikto vás nesúdi a nedráždi.
  • Každá hodina vás baví, nenudíte sa a jazyk ovládate tak ľahko, že sa budete chcieť okamžite naučiť ďalšiu.
  • Ušetríte veľa peňazí, namiesto toho, aby ste ich zbytočne míňali neefektívnym spôsobom!

Aký je cieľ metódy učenia?

Ling Fluent si kladie za cieľ umožniť prvé použitie cudzieho jazyka po niekoľkých týždňoch. Ak budete postupovať podľa pokynov tvorcu a budete s programom pracovať asi 30 minút alebo lepšie každý deň, určite to zvládnete. Aplikácia však vyžaduje sústredenie, pretože zapamätať si slová písomne ​​a v jazyku nie je také ľahké. Aby sa problémy s motiváciou objavili aj po chvíli, je potrebných veľa opakovaní. Toto sú úplne prirodzené vedľajšie účinky, ktoré si uvedomujú všetci študenti jazyka. Dokončenie programu si vyžaduje trochu disciplíny a stanovený cieľ.

Kúpte teraz!

Načo to je Ling Fluent?

Systém učenia Ling Fluent je založené na znalostiach neurolingvistiky: za posledné dve desaťročia dosiahli výskumníci v oblasti mozgu obrovský pokrok v porozumení toho, ako mozog funguje. Ak predpokladáme skôr, že ľavý mozog je primárne určený pre jazykové a tvorivé oblasti a pravý pre matematické a logické procesy a že súbor sa málo prekrýva, teraz vieme, že je to zásadne nesprávne.

Jednotlivé oblasti jazyka sú primárne spracované v pravom mozgu: napríklad grafické znázornenie, písanie a gramatika. Naopak, všetko, čo súvisí so zvukmi a akustickým zastúpením jazyka, sa nachádza v ľavom mozgu. Pretože písmeno alebo kombinácia písmen predstavuje zvuk vo väčšine jazykov, mozgové hemisféry musia spolupracovať, aby sa jazyk naučili. Ako neurolingvista, dánsky iniciátor Ling Fluent poznamenala, že väčšina materiálov na výučbu jazykov to nezohľadňuje a že jazyk nie je sieťovo prepojený, ale komunikuje lineárne. www.LingFuent.com

Ako sa metóda používa?

Ling Fluent v praktickom teste sa ľahko používa. Platforma sa ľahko používa. Ľudia, ktorí každý deň používajú počítače, tablety a smartphony, budú mať s prevádzkou len málo problémov. Program je dostatočne tenký, aby si poradil bez pokynov; nakoniec sa načítajú iba príslušné indexové karty.

Výrobca hovorí, že polhodina práce s jazykom stačí na to, aby ste si ho po štyroch týždňoch viac alebo plynule osvojili. Je to oveľa menej času, ako vyžaduje učebnica tradičného jazyka, a štyri týždne sú krátke obdobie. Zázrak v štúdiu jazykov je možný, pretože program obsahuje iba najdôležitejšie a najbežnejšie slová a frázy a je založený na čistom memorovaní. Nemožno čakať na duchovné úlety fantazijných a hlbokých filozofických diskusií. Ling Fluent chce ťa len povzbudiť, aby si si pamätal.

Užívateľské recenzie

Robia to všetci! Mám už svoje roky a spočiatku som sa bál, že nebudem môcť používať túto platformu. Aký nezmysel, veď je to ľahké! Musíte len urobiť pár kliknutí. Študoval, keď išiel do autobusu, čakal vo fronte u lekára alebo odpočíval v záhrade. A fungovalo to, pretože po 4 týždňoch už hovorím dosť plynulo anglicky. Bolo to také jednoduché, že som to odporučil všetkým svojim priateľom a všetci sa naučili! Na tieto nové technológie sa teda treba spoľahnúť.

María Zavala, 42 rokov

Dlho som bojoval, aby som získal postup. Nahneval som sa, keď propagovali mladších ľudí a práca, ktorú robím, nebola pre nikoho zaujímavá. Šéf ma požiadal, aby som plynulo hovoril anglicky, pretože spoločnosť sa rozrastala a začali sme mať kontakty v zahraničí. Rozhodol som sa konať rýchlo. Prihlásil som sa na intenzívny kurz, ale tam som len trpel. Sám Ling Fluent pomohlo mi to. Po 3 týždňoch učenia som bol schopný ukázať svoju plynulú angličtinu svojmu šéfovi. Od šoku takmer omdlel! Dostal som zvýšenie platu a povýšenie – vediem svoj tím a som v kontakte s klientmi v Spojených štátoch. Je to pravda, jazyky sú nevyhnutné, ak chcete dobre vyhrať. Momentálne sa učím nemecký jazyk a plánujem sa naučiť francúzštinu.

María Méndez, 39 rokov

Nebudem to popierať, nikdy som nemal rád štúdium, mal som zlé známky v škole. Pred 20 rokmi som odišiel na živobytie do Talianska. A za tých 20 rokov som sa naučil iba pár základných fráz. Nakoniec mi manželka začala rozprávať, že je škoda po toľkých rokoch neovládať jazyk, a navrhla Ling Fluent. Zasmial som sa jej, ale nevzdala to. Skúsil som to a bol som ohromený tým, ako veľmi ma učenie bavilo. Taliansky som zvládol rýchlo a s ľahkosťou. Škoda, že to urobila až teraz!

Sergio Ramos, 49 rokov

Náš záver

Ling Fluent stálo to za to. Platformu, ktorá za tým stojí, vyvinul špecialista, ktorý je nielen absolútnym odborníkom v oblasti učenia priateľského k mozgu ako neurolingvista, ale má tiež dostatok skúseností s výučbou jazykov ako viacjazyčný človek. Preto sa dá predpokladať, že Ling Fluent naozaj robí to, čo špecialista sľubuje: systém indexových kariet spoľahlivo reprodukuje správny jazykový obsah, ktorý je pripravený takým spôsobom, že zapamätanie je jednoduché. A ovládanie pomocou smartphonu alebo tabletu je pre väčšinu ľudí dostatočne zábavné.

Ďalej Ling Fluent používa oveľa viac jazykov ako iné programy tohto typu. Na trhu je veľa toho, čo ponúka nemčinu, angličtinu, francúzštinu, taliančinu a možno aj španielčinu. Ling Fluent tiež ponúka holandský, švédsky a nórsky jazyk. Je to pomerne zriedkavé a výrazne to rozširuje cieľovú skupinu platformy. K dispozícii je aj ruština. www.LingFuent.com

Kúpte teraz!

Časté otázky

Kde kúpiť alebo získať prístup k Ling Fluente?

V súčasnosti Ling Fluent je k dispozícii iba na jeho oficiálnych stránkach. Ling Fluent funguje prostredníctvom platformy prístupnej cez bežný internetový prehliadač. www.LingFuent.com

Aká je cena Ling Fluente?

Tento program je založený na viacúrovňovom členstve (Basic, Basic Pro alebo VIP) aktivovanom na šesť alebo dvanásť mesiacov. Cena sa líši podľa zvoleného členstva.

Predáva sa na Amazone?

Nie, iba možnosti členstva je možné získať na oficiálnych webových stránkach Ling Fluent. www.LingFuent.com

Ako získať pôvodnú metódu?

K pôvodnej metóde je možné získať prístup iba na jej oficiálnej stránke.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta