XtraSize tabletiek Cena, kde sa dá kúpiť, funguje to?

Ak máte obavy z veľkosti vášho penisu, možno vás budú zaujímať prírodné riešenia na zväčšenie veľkosti a obvodu. Namiesto toho, aby ste sa rozhodli pre drastickú a potenciálne nebezpečnú metódu (napríklad chirurgický zákrok), existuje silný výživový doplnok založený na prírodných zložkách, ktorý vám umožní mať trvalejší sexuálny styk. Hovoríme o tabletkách StraSize.

9.2Puntaje de experto
Ohodnotenie XtraSize

Cena
9
Účinnosť
9
Možnosti používateľa
9.5
Zloženie produktu
9.5

Čo je XtraSize?

Xtrasize je prirodzený vzorec, ktorý používatelia, ktorí ho využili, tvrdia, že je to najbezpečnejší spôsob, ako môžu všetci dospelí muži zväčšiť svoj penis bez ohľadu na ich vek. Xtrasize, je prírodný výživový doplnok pre mužské vylepšenie, používa prírodné prísady, ktoré podstatne zväčšujú veľkosť penisu.

Xtrasize môže zväčšiť veľkosť penisu uľahčením a zvýšením prietoku krvi do penisu. Je to najlepší prírodný enhancer a podľa jeho tvorcov nebudú používatelia musieť meniť svoj životný štýl a správanie. Okrem toho ľudia, ktorí fajčia, ľudia, ktorí pijú alkohol alebo dokonca aj tí, ktorí sú predpísaní, môžu produkt bezpečne začleniť do svojho života.

Kde kúpiť Xtrasize?

Uvedomte si, že produkt nie je k dispozícii na predaj v obchodoch, ako sú mercadona, amazon, ebay, aliexpress alebo v lekárňach. Ak chcete vedieť, kde kúpiť tento produkt, vedzte, že to môžete urobiť iba prostredníctvom oficiálnych webových stránok výrobcu. Môžete ísť kliknutím sem. www.xtrasize.sk

Cena produktu

Xtrasize má zľavu 50%. Odporúčame vám, aby ste sa ponáhľali pred ukončením ceny a propagácie. Získajte zľavu tu: www.xtrasize.sk

Ako to funguje

Mužský pohlavný orgán sa skladá z dvoch častí alebo častí, tj dlhej a hornej časti. Dlhá časť je zodpovedná za erekciu a nazýva sa corpora cavernosa. Je to špongiové tkanivo, ktoré usmerňuje prietok krvi.

Ak toto kavernózne telo dostane dostatok krvi, naplní a dodá krv do celého penisu. Penis je vzpriamený a tvrdý. Dôvod, prečo váš sexuálny orgán zostáva rovnaký, je ten, že corpora cavernosa neobsahuje krv.

Jediným spôsobom, ako zväčšiť veľkosť mužského pohlavného orgánu, je zvýšiť prísun krvi do penisu, aj keď je kavernózne telo plné krvi. Keď je krv vtlačená do penisu, rozbije bunky a zmení ich veľkosť. Tieto nové rozmery ukazujú väčší penis.

Zvyčajne každý mužský enhancer pracuje tak, že uľahčuje získanie a udržiavanie erekcie. Používajú zložky, ktoré významne posilňujú libido alebo rozširujú krvné cievy, alebo kombináciu týchto dvoch metód.

Tableta Xtrasize je navrhnutá na používanie rovnakej techniky fonzionamento. Prírodné zložky sú vybrané tak, aby boli účinné pri zlepšovaní sexuálneho zdravia človeka. Pôsobia konkrétne na roztiahnuteľné erektilné tkanivo, ktoré sa nachádza v celom penise. Rozšíriteľné erektilné tkanivo je tkanivo, ktoré sa napĺňa krvou vždy, keď máte erekciu.

Uisťujeme vás, že produkt funguje tak, že zlepšuje prietok krvi do penisu a zároveň zvyšuje zdravie a absorpciu okolitých tkanív. To je užitočné najmä pre váš penis. 

Výhody používania Xtrasize

 • Zvýšenie veľkosti vašich erekcií.
 • Pridajte až tri palce k veľkosti penisu.
 • Ukázalo sa, že Xtrasize je úplne bezpečná.
 • Vylepšite hrúbku penisu.
 • Zvyšujte sebavedomie a sebaúctu.
 • Zvýšte svoju sexuálnu výkonnosť všeobecne.
 • Pozostáva predovšetkým z kombinácie prírodných zložiek.
 • Na jej oficiálnych webových stránkach sú uvedené posudky.
 • Zvyšuje sexuálnu túžbu po lepšej sexuálnej funkcii.
 • Výrobcovia tvrdia, že je preukázané, že Xtrasize funguje.
 • Zaručujú výsledky.

Xtrasize zloženie

Pred pozorovaním účinkov Xtrasize na zväčšenie penisu (a liečenie mužskej impotencie) je dôležité zvážiť jeho zloženie. Tento doplnok výživy obsahuje iba rastlinné výťažky a prírodné účinné látky, ktorých účinnosť bola preukázaná nezávislými vedeckými štúdiami. www.xtrasize.sk

Tribulus Terrestris:  Táto rastlina, ktorá rastie hlavne v Afrike a Ázii, sa už niekoľko sto rokov používa v tradičnej medicíne. Je známe najmä zvyšovaním libida, a preto umožňuje zlepšovať erektilné funkcie a zväčšovať vírusový orgán. Zvýšením hladiny testosterónu (pohlavný hormón spojený s mužskosťou) vám Tribulus terrestris pomôže zväčšiť veľkosť penisu.

Maca Root:  Táto prírodná zložka, ktorá rastie hlavne v Latinskej Amerike, tiež pôsobí ako silný afrodiziakum. A pomáha udržiavať erekcie dlhšie. Tiež bojuje proti predčasnej ejakulácii zlepšením krvného obehu. Okrem toho vám tento posledný efekt pomôže zväčšiť penis.

Saw Palmetto:  Táto prírodná rastlina nielen zvyšuje sexuálnu túžbu a vzrušenie. Tiež zväčšuje veľkosť penisu. Znižuje tiež vaše zlé hladiny cholesterolu a pomáha znižovať riziko infekcií močových ciest.

L-arginín:  Táto aminokyselina zlepšuje nielen krvný obeh (a preto bojuje proti erektilnej dysfunkcii). Pomáha tiež získať niekoľko centimetrov veľkosti a obvodu vášho penisu.

Tieto prírodné prísady sa používajú už mnoho rokov a preukázali svoju účinnosť. S týmito predtým používanými ingredienciami vám tabletka zaručuje príjemnejší sexuálny život.

Vedľajšie účinky a kontraindikácie

Tablety môžu byť veľkou pomocou pri propagácii toku krvi do pohlavných orgánov. Zvýšený prietok krvi môže pomôcť liečiť erektilnú dysfunkciu alebo impotenciu. Pretože jeho zložky sú prírodného pôvodu, nespôsobujú vedľajšie účinky alebo nepoškodzujú vaše zdravie. www.xtrasize.sk

Ako produkt, ktorý je úplne prírodným doplnkom, výrobca uvádza, že neexistujú žiadne vedľajšie účinky, ktoré by ste sa nemali obávať. Toto je dobrá správa, pretože má záruku nekomplikovaných výsledkov. 

Spôsob použitia

Teoreticky by ste mali užiť jednu tabletu denne! Je lepšie si ju vziať hneď po raňajkách. Môžete byť o počasí flexibilný, ale pre niektoré viditeľné výsledky je lepšie sa týmto spôsobom vydať.

 • Každé ráno užite 1 tabletu na lačný žalúdok so pohárom vody každé ráno pred raňajkami.
 • Užívanie 1 tabletky pol hodiny pred sexom môže pomôcť zlepšiť výkon, ako je uvedené na webe.
 • Jedna škatuľa sa rovná liečbe 2 mesiace.
 • Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča pokračovať v liečbe najmenej 90 dní a pokračovať v liečbe 3-4 krabicami.

Názory používateľov

Až o deň neskôr som si vzal pilulku a uvedomil som si, že mám v posteli viac energie a odporu. To isté sa mi nestalo, keď v túto chvíľu vypijem nápoj alebo doplnok. Druhý deň som sa cítil oveľa lepšie ako prvý deň. Už som nemusel hľadať ďalej, s Xtrasize som bol presvedčený a spokojný, pretože mi poskytlo všetko za pár dní to, čo som dlho hľadal, mal som lepšiu náladu a svoju ženu som opustil rovnako spokojný, ako keď sme sa vzali pred viac ako 20 rokmi. ,

Daniel Restepo 54 rokov

Kamarát mi povedal, že do svojho života pridal tento doplnok, ktorý zlepšil jeho intímny život, na začiatku som ho váhal vyskúšať, pretože sa predtým snažil používať doplnky na sexuálne vylepšenie a nepracovali pre mňa. Teraz som šťastný a veľmi spokojný, že som počúval môjho priateľa, pretože po začatí tohto doplnku sa môj sexuálny život zlepšil s mojou ženou, teraz každú noc prežívame vášeň, ktorú sme mali, keď sme začali náš vzťah.

Salvador Martinez,  44 rokov

Náš záver

Xtrasize pracuje na libido, kvalite erekcie a rozšírení mužského pohlavného člena. Účinné látky v XtraSize vám umožňujú predĺžiť pohlavie a najmä získať 1,5 cm na výšku. Pokiaľ ide o obvod, zvýšil by sa o 5% za každý mesiac liečby. www.xtrasize.sk

Na pozorovanie jeho účinkov a zväčšenie penisu je dôležité dodržiavať dávku odporúčanú výrobcom. Pozostáva z užívania jednej tablety denne, najlepšie ráno. Prehltnite ju plným pohárom vody.

Ak zabudnete užiť kapsulu XtraSize, urobte to hneď, ako si na to spomeniete. A ak uplynie jeden deň, jednoducho vynechajte vynechanú dávku Xtrasize a pokračujte v liečbe normálne.

Často kladené otázky

Kde kúpiť Xtrasize?

Xtrasize je k dispozícii iba na predaj prostredníctvom oficiálnych stránok výrobcu. www.xtrasize.sk

Koľko stojí Xtrasize?

Ak sa chcete dozvedieť cenu Xtrasize, choďte priamo na oficiálnu webovú stránku kliknutím na tento odkaz: www.xtrasize.sk

Môžete si tento výrobok kúpiť v lekárňach?

Nie, Xtrasize sa nepredáva v lekárňach alebo obchodných domoch, ako sú mercadona a aliexpress.

Predáva sa v amazonských obchodoch?

Možno nájdete produkt podobný Xtrasize, ale nikdy nebudete môcť nájsť originálny produkt v Amazonii, na ktorom nájdete produkt s vyššou cenou a nedostanete očakávané výsledky.

Ako zaručiť nákup originálneho produktu?

Ak chcete zaručiť nákup tohto produktu, môžete tak urobiť iba zakúpením originálu prostredníctvom oficiálnej webovej stránky.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta